Anesteziologická sestra? Důležitý člen týmu, bez kterého operace nezačne

17. 5. 2022

Dokončujete studium oboru všeobecná sestra a stojíte před rozhodnutím, které zdravotnické pracoviště a jakou oborovou specializaci si vybrat? Nebo již příliš dlouhou dobu zastáváte pracovní pozici, která vás ubíjí nudným stereotypem, a máte ambice své působiště změnit a posunout se dál? Ať už patříte k první či druhé skupině, Fakultní nemocnice Olomouc má pro vás jedinečnou nabídku: staňte se součástí anesteziologického týmu Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Čeká vás prestižní a finančně zajímavě ohodnocené zaměstnání s vysoce specializovanou péčí, velkou samostatností a zodpovědností. 

 

Největší zdravotnické pracoviště na střední Moravě by rádo posílilo kolektiv všeobecných sester, které pracují v anesteziologickém týmu na operačních, ambulantních a vyšetřovacích sálech. Tyto sestry se speciálními kompetencemi, o nichž se jen s mírnou nadsázkou říká, že „bez nich operace nezačne“, mají široký profesní záběr napříč všemi pracovišti FN Olomouc a patří k nejrespektovanějším nelékařským zdravotnickým pracovníkům v nemocnici. Anesteziologické sestry tvoří úzkou pracovní dvojici s lékařem a spolurozhodují o postupu při poskytování anestezie a péče o pacienta v průběhu operačního nebo diagnostického výkonu. Předpokladem pro tuto pozici tedy je schopnost rychlého a adekvátního rozhodování, erudice a znalost pain managementu, technická zdatnost, manuální zručnost a rychlá orientace.

Co vám může Fakultní nemocnice Olomouc nabídnout? Vedle atraktivní mzdy, která svou výší odpovídá náročnosti profese, a prestiže oboru i samotné nemocnice je zde i možnost výběru ranního či směnného provozu a po zapracování také volba výše úvazku. A jako největší zaměstnavatel v Olomouckém kraji samozřejmě také nabízíme stabilní zaměstnání a zajímavé zaměstnanecké benefity – od příspěvku na penzijní připojištění a na stravování přes velmi zajímavé slevy u partnerských firem z různých oblastí až po cafeteria systém, tedy čerpání prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb.

Těšíme se na vás. Bližší informace najdete ZDE.